Ferie 2017

 Ferie 2017 w Szkole ZEMPO  

    Ferie 2017 Wyjazd do Włoskiej Lombardii – Kompleks Bormio ALPY ! ! !

Wyjazd 13 - 22 Stycznia 2017 

Kompleks Narciarsko Snowboardowy Bormio    
Bormio to popularna stacja narciarska położona we Włoszech w regionie Lombardii. Tereny narciarskie są rozprzestrzenione wokół góry Cima Bianca, zaś z jej szczytu rozchodzą się malownicze trasy. Najpopularniejszą jest trasa „Stelvio”, gdzie każdego roku odbywają się zawody Pucharu Świata w biegu zjazdowym mężczyzn. Region Bormio oferuje dogodne warunki dla wielbicieli freeried'u, jak też dla dzieci i osób początkujących. Wokół miasteczka położone są także długie trasy na narty biegowe. Poza doskonałą infrastrukturą turystyczną Bormio oferuje także doskonałe warunki wypoczynkowe. W pobliżu miejscowości znajduje się aż dziewięć źródeł geotermalnych, z których można skorzystać w pobliskich termach. Kurort zapewnia także liczne atrakcje apres ski oraz możliwość bliskiego kontraktu z historią starożytnych Rzymian.       

  Stoki narciarskie położone są na imponującej górze Cima Bianca sięgającej ponad 3000 m n.p.m. Narciarze i Snowboardziści mogą ze szczytu zjechać trasami narciarskimi do samego centrum Bormio pokonując wielowariantową trasę o długości ponad 10km.


Długość tras Zjazdowych kompleksu  50 km
Wyciągi krzesełkowe 5         
Kolejki linowe 2

Mapa Borimio

Centrum termalne Terme di Bormio, które oferuje lecznicze kąpieli w wodzie z gorących źródeł, ponadto: lodowisko, basen.

Zakwaterowanie w Hotelu *** z restauracją oraz Pizzerią gdzie można zjeść pizze z ieca opalanego drzewem i wiele, wiele innych atrakcji   

 

 

Adres Szkoły

Szkoła Japońskich 
Sztuk Walki ZEMPO
ul. Kartuska 128
80 -136 Gdańsk 
Sala Sportowa
Liceum nr. 8
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
kom. 888-55-77-61

Dołącz do Newslettera

Signup to get exclusive offers and other discount from us by joining our newsletter program.